2020Reg.Nr
Årest GSTipptoppers C-MartaifarrtaNO403171/16
Årets unghundSvartkulpens ND Rebekka WNO38592/19
Årets skogsfuglhundPointmanns GranatNO36829/18
Årets jaktprmeierte utstillingshundSvartkulpens ND ÆsopNO38586/19
2019Reg.Nr
Årest GSSteinådalens Zico  NO37738/14
Årets unghundRørosviddas AnteNO36022/18 
Årets skogsfuglhundVinjevegen’s TequilaNO32962/11
Årets jaktprmeierte utstillingshundTågåtunet’s Trønder TælNO42400/17
2018Reg.Nr
Årest GSGullura’s RappoNO44557/11 
Årets unghundFjällpilens Ge Senior Diablo NegroSE17270/2017
Årets skogsfuglhundTrixie 20584/08 
Årets jaktprmeierte utstillingshundÅens Be HappyDK07332/2013
2017Reg.Nr
Årest GSTrixie 20584/08 
Årets unghundRørosviddas CharlieNO40305/16
Årets skogsfuglhundNUCH NJCH NMFS-16 TG Buzz11571/08
Årets jaktprmeierte utstillingshundKottumlias AikaNO37474/13
2016Reg.Nr
Årest GSJimbalayas KenyaNO35781/13
Årets unghundBørgsjitens vd FaizaNO48911/14
Årets skogsfuglhundNUCH NJCH NMFS-16 TG Buzz11571/08
Årets jaktprmeierte utstillingshundN SE UCH Åshöjdens Win Sir SE22300/2011
2015Reg.Nr
Årest GSN JCH Jimbalayas KenyaNO35781/13
Årets unghundSarabakks LuciferNO37736/14
Årets skogsfuglhundNUCH NJCH NMFS-16 TG Buzz11571/08
Årets jaktprmeierte utstillingshundN UCH NJV-14 NORDJV-14  ZETTERTJÄRNS VANILLASE43256/2013
2014Reg.Nr
Årest GSKlettkovens Shira10491/08
Årets unghundBjørklitoppens AskNO50944/12 
Årets skogsfuglhundNUCH NJCH NMFS-16 TG Buzz11571/08
Årets jaktprmeierte utstillingshundKottumlias AikaNO37474/13
2013Huldrefjellets Tessie Tc II
2012Trixie 
2011Budalens Ragna-Rokk
2010Graneskogens Amigo
2009Graneskogens Amigo
2008Trollheimens Smilla
2007Åshøydens Petra
2006Østmoens Irja og Tømmeråsens Tana II
2005Tuvatjerrets Bonnie
2004Rippys Tex
2003Arja
2002Finnvolas Zico
2001Bjørnebyens Chino
2000??
1999??
1998Tussafjellets Rakki
1997Junkerens Tuva og Bjørnebyens Chino
1996Fryalias Max
1995Smålenets Rakki
1994Rypebrinkens Lord Moc
1993Rypebrinkens Lord Moc
1992Rypebrinkens Lord Moc
1991Fjelloas Kim
1990Rørosviddas Tatra IV
1989Josetts Udine
1988Happy av Oddresteinen
1987Bjørnebyens Kri
1986Liz
1985Vinterveiens Bliss
1984Nasafjellets Vick
1983Nasafjellets Vick
1982Krutrøykens Tell
1981Jotuns Maybe
1980Jotuns Skaidi
1979Løssfelterets Bovi og Jotuns Skaidi
1978Aspelunds Tikka
1977Jotuns Toya
1976Seisjøens Leopold
1975Rørosviddas Tatra II
1974Nasafjellets Tanja
1973Bonnie
1972Kalvsjølias Tanja
1971Nasafjellest Nick
1970Thorøs Vicki
1969Thorøs Vicki
1968Jotuns Troya
1967Jonsbu Tell
1966Skarvets Frederic
1965Stjernedalens Robin og Kalvsjølias Jerva
1964Skarvets Frederic
Meny